Komili Riviera Zeytinyağı 2 lt
Komili Riviera Zeytinyağı 2 lt

Komili Riviera Zeytinyağı 2 lt (1000004393)

Marka : Komili
Fiyat : ₺44,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Komili Riviera Zeytinyağı 2 Lt

Rafine zeytinyağı ve doğal zeytinyağlarının karışımından elde edilmektedir. Zeytinyağının sağlığıyla yemek yapmak istiyor ancak tadı ve kokusu ağır geliyorsa Komili Riviera zeytinyağı 2 kg tam size göre bir zeytinyağıdır. Komili zeytinyağları 1878' den bu yana sofralarımıza lezzet katar. Ayvalık bölgesinin en güzel zeytinlerinde elde edilmektedir. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermez. Komili Riviera zeytinyağını yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sıcak çeşitler başta olmak üzere hafif lezzetler elde edebilirsiniz. Damak tadınıza uygun sağlıklı besinler hazırlayabilirsiniz. Zeytinyağı zeytin meyvesinin katkısız olarak meyve suyu yapılma işlemi gibi sıkılmasıyla oluşan ve ham olarak tüketilen tek yağ olma özelliğini korumaktadır. Sızma zeytinyağına göre kokusu ve tadı daha hafiftir. Bu özelliği yapılış özelliğine bağlıdır.

Zeytinyağının faydalarını saymakla bitiremeyiz. Özellikle kalsiyum ve magnezyum açısından en önemli besin kaynaklarımızdan biridir. Birçok hastalığa iyi gelmektedir. Kan basıncı, diyabet ve kolesterole iyi gelir. Riviera zeytinyağı kendine özgü tat ve kokudadır. Serbest asitlik derecesi çok düşüktür.
 Komili riviera zeytinyağını doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamalı ağzı kapalı bir şekilde serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Komili Riviera zeytinyağı 2kg hemen hemen her market rafında bulabilir, online sipariş vererek kapınıza kadar getirtebilirsiniz.