Fairy Limon 1350 ml

Fairy Limon 1350 ml (1000017333)

Marka : Fairy
Fiyat : ₺13,95(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Fairy 1350 Ml Limon

Kalitesi ve üstün performansı ile ün salmış bir bulaşık deterjanı markası olan fairy 1350 ml limon kullananların memnuniyetini ve beğenisini kazanmayı başarıyor. Bulaşıklarınıza sağladığı ışıltılı temizlik ile fairy evlerde, iş yerlerinde, lokantalarda kısacası her yerde ve her zaman yardımınıza koşar ferah kokusu ve gücü ile aktif temizliğin sağlanmasında çok büyük rol üstlenir. 

Fairy Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Hususlar

Yalnız ülkemizde değil, dünyaca bilinen bir bulaşık deterjanı markası olan fairy en zorlu lekeleri dahi dize getiren son derece güçlü bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun süre koruduğu köpüğü ve yapısında bulunan yağ ve kireç sökücüler sayesinde fairy en inatçı bulaşıkları bile kolayca temizleme yeteneğine sahiptir. Fairy' nin az miktarı bile piyasada mevcut olan diğer pek çok deterjandan farklı olarak uzun süreli etki ve temizlik sağlar. Fairy limonlu bulaşık deterjanı gücünü boyutundan ya da miktarından değil içeriğinde bulunan güçlü bileşenlerinden alır.

Kalitenin ve pratik temizlikte etkin rol alan bir ürün olan fairy 1350 ml limon içerikli bulaşık deterjanı siparişlerinizi internet üzerinden online olarak verebilir, böylelikle indirimli fırsatlardan da yararlanma imkanını elde edebilirsiniz.