Çaykur Tiryaki Çayı 1 kg (1000002265)

Marka : Çaykur
Tedarikçi : Altunbilekler
Fiyat : ₺31,50(KDV Dahil)

Çaykur Tiryaki Çayı 1000 Gr

Çay nemli bölgelerde yaşayan ve mevsimin soğuk olduğu dönemlerde dinlenmeye geçen ve Karadeniz’de yılda dört kez mahsul veren bir ağaçtır. Yaprakları dökülmez ve her daim yeşil kalır. Yaprak ve tomurcukları insan gücü ile makas aracılığı ile kesilip çay fabrikasında işlenerek sofralarınızda ki yerini alan çaya kalite ve tat olarak sınıflandırılmaktadır.

 Çaykur Tiryaki çayı 1000 GR  Karadeniz’de birinci sırada tüketilmekte ve halkın damak zevkine hitap etmektedir. Çaykur kalite imzasını taşıyan ve çayın tiryakilerine özel üretilen yumuşak içimli hoş kokulu çay misafirlerinizi ağırlamanızda size yardımcı olacaktır.

Yumuşak İçimli Çay

Çaykur tiryaki çayı 1000 gr yumuşak içimlidir. Koyu renge sahiptir. Birinci sınıf ve toplu tüketime uygun olan bir çaydır. Evde çocuk bakımı ile ilgileniyor ya da alışverişe gidecek kadar zamanınız yoksa teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanarak online olarak Çaykur tiryaki çayı 1000 gr siparişini verebilir ve sizlere sunduğumuz ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Online olarak sipariş verdikten sonra siparişiniz adresinize kadar gelir.