Bingo Matik Color 1,5 kg

Bingo Matik Color 1,5 kg (1000000898)

Marka : Bingo
Fiyat : ₺11,45(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Bingo 1,5 Kg Matik Color

Ev hanımlarının en büyük isteklerinden birisi çamaşırlarının güzel temizlenmesi, lekelerinden arınması ve mis gibi kokmasıdır. Özellikle yaramaz çocuklara sahip anneler, yoğun yağlı, paslı ortamlarda çalışan eşleri olan hanımların en iyi deterjanı tercih edeceği hiç kuşkusuzdur. Bingo çamaşır deterjanları ev hanımları tarafından en çok tercih edilen toz deterjanlardan biridir. Renkli ve beyaz çamaşırlar için ayrı olarak özelleştirilmiş Bingo toz deterjanların ihtiyaca yönelik farklı boyutları da mevcuttur. Lekelere Bingo toz deterjanlar yardımıyla veda etmek mümkün.

Bingo 1,5 kg matik color yerli üretim toz çamaşır deterjanları, inatçı lekeleri çıkarma özelliğine temizlik ve parfüm kokusunu da ekleyerek en iyi deterjan markalarından birisi olmayı başarmıştır. Elbiselerinizi eskitmeden defalarca yıkama yapabilir, yıkandığı ilk günkü taze kokusuna haftalar sonra da sahip olabilirsiniz.

Parfüm Esintili Toz Deterjan

Renkliler için özelleştirilmiş parfüm esanslarına sahip Bingo 1,5 kg matik color, satın almak isteyenler için şu sıralar 8,75-9 liralık bir fiyata sahip. Bingo 1,5 Kg Matik Color lovely parfümlü, erguvan esintili olarak iki çeşide sahip. İnternet alışverişlerinizde online fırsatlardan yararlanabilir, uygun fiyata kapıda ödeme kolaylığıyla bingo toz deterjanınızı elde edebilirsiniz.