Beypazarı Maden Sodası Tekli 200 Ml (1000000662)

Marka : Beypazarı
Fiyat : ₺0,79(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Beypazarı Maden Sodası Tekli 200 Ml 

Beypazarı maden sodası tekli 200 ml özellikle sıcak havalarda vücudun su kaybını en aza indirerek gün boyu zinde ve canlı kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca sahip olduğu yüksek mineral değerleri sayesinde vücudun mineral ihtiyacını karşılar ve başta sinir sistemi olmak üzere pek çok sistemin çalışmasında görülebilecek aksaklıkların önüne geçer. 

Beypazarı Maden Sodası Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Hususlar

Yaşamsal fonksiyonların tam ve eksiksiz olarak gerçekleşmesi vücuttaki enzimlerin doğru ve yeterli çalışmasına bağlıdır. Enzimlerin temel yapı taşlarından biri de mineraller olduğu için vücudun mineral ihtiyacının eksiksiz olarak karşılanması çok büyük önem arz etmektedir. Beypazarı maden sodası vücudun günlük mineral ihtiyacını karşılar ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca beypazarı maden sodası içerisindeki demir sayesinde bağışıklık sistemini aktif hale getirerek mikroplara karşı koruma sağlar. İçeriğinde bulunan kalsiyum ise kemikleri güçlendirir, vücudun gelişmesini sağlar ve ani kalp krizi riskini ortadan kaldırır. 

Beypazarı maden sodası tekli 200 ml siparişlerinizi evinizden rahatlıkla online olarak verebilir ve böylelikle pek çok indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.